raport

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
26
27
28
29
30
31

inwestcje

Niskie podatki w Gminie

podatki

Rada Miejska

ostrow lubelski w mediach

Rodzina 500+

banerek

PARTNERSTWO GMIN

partnerstwo

Wirtualny spacer

spacer

LGD Jagiellońska Przystań

Genealogia Ostrowa Lubelskiego

genealogią

RODO 1 300x225

podsumowanie

logoprojektu


 

Uwaga na upały!
“Dostawa i montaż kolektorów na terenie Gminy Ostrów Lubelski w ramach projektu „Odnawialne źródła energii w Gminie Ostrów Lubelski”
Informacje kontaktowe do wykonawcy.
75 rocznica Pacyfikacji Wsi Jamy
Apel Poległych, złożenie wieńców, wspomnienia świadka Pacyfikacji, odsłonięcie tablicy pamiątkowej – tak w skrócie obchodziliśmy 75 rocznicę Pacyfikacji Wsi Jamy.
Gminny Dzień Kobiet w Ostrowie Lubelskim
Porady dietetyczne, Fight Lady, słodki poczęstunek i kwiaty, konkursy, występy solistów i tancerzy to tylko część atrakcji sobotniej imprezy. Już czwarty raz wspólnie świętowaliśmy Dzień Kobiet i na pewno nie ostatni. Impreza na stałe wpisała się w kalendarz imprez kulturalnych.
PGE Dystrybucja S. A. zawiadamia o planowanych wyłączeniach prądu

       W sobotę 8 grudnia o godzinie 14:00 w remizie OSP w Kolechowicach Kolonii odbyły się III Mikołajki Strażackie zorganizowane przez strażaków z jednostki. Tym razem zabawę poprowadziły Śnieżynki: Agnieszka, Angelika, Ewelina, Magda, Monika, Natalia i Róża. Program wieczoru był bardzo bogaty: gry, zabawy ruchowe, konkurs plastyczny, nauka wierszyków i piosenek. Każde dziecko miało więc okazję wykazać się w różnych dziedzinach i zdobyć w trakcie Mikołajek upominek.
Po grach i zabawach zjawił się Mikołaj który wręczył prezenty wszystkim dzieciom.

Na koniec Pan Burmistrz Józef Gruszczyk wręczył podziękowania dla osób zaangażowanych w organizację wydarzenia i wszyscy zrobili sobie wspólne pamiątkowe zdjęcie.

Strażacy z OSP w Kolechowicach Kolonii

Przydatne linki

Dla mieszkańca

 

Warte uwagi