raport

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
26
27
28
29
30
31

inwestcje

Niskie podatki w Gminie

podatki

Rada Miejska

ostrow lubelski w mediach

Rodzina 500+

banerek

PARTNERSTWO GMIN

partnerstwo

Wirtualny spacer

spacer

LGD Jagiellońska Przystań

Genealogia Ostrowa Lubelskiego

genealogią

RODO 1 300x225

podsumowanie

logoprojektu


 

Uwaga na upały!
“Dostawa i montaż kolektorów na terenie Gminy Ostrów Lubelski w ramach projektu „Odnawialne źródła energii w Gminie Ostrów Lubelski”
Informacje kontaktowe do wykonawcy.
75 rocznica Pacyfikacji Wsi Jamy
Apel Poległych, złożenie wieńców, wspomnienia świadka Pacyfikacji, odsłonięcie tablicy pamiątkowej – tak w skrócie obchodziliśmy 75 rocznicę Pacyfikacji Wsi Jamy.
Gminny Dzień Kobiet w Ostrowie Lubelskim
Porady dietetyczne, Fight Lady, słodki poczęstunek i kwiaty, konkursy, występy solistów i tancerzy to tylko część atrakcji sobotniej imprezy. Już czwarty raz wspólnie świętowaliśmy Dzień Kobiet i na pewno nie ostatni. Impreza na stałe wpisała się w kalendarz imprez kulturalnych.
PGE Dystrybucja S. A. zawiadamia o planowanych wyłączeniach prądu

W dniu 14 kwietnia 2019 r. delegacja z gminy Ostrów Lubelski uczestniczyła w rozstrzygnięciu finału „Pierwszego Konkursu na Palmę i Pisankę Wielkanocną”, organizowanego przez Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie i Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. Podczas uroczystości Gminę reprezentowała: Sylwia Szczepańska - Sekretarz Gminy, Zespół Śpiewaczy Ostrowianki-Polesianki, Koło Gospodyń Wiejskich z Ostrowa Lubelskiego oraz Pani Milena Tracz. Konkurs odbył się pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego.W wydarzeniu udział wzięła także pomysłodawczyni konkursu wicemarszałek Sejmu RP Beata Mazurek oraz poseł Elżbieta Kruk.

 

 

 

Przydatne linki

Dla mieszkańca

 

Warte uwagi