raport

logo

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
27
28
29
30

inwestcje

Niskie podatki w Gminie

podatki

Rada Miejska

ostrow lubelski w mediach

Rodzina 500+

banerek

PARTNERSTWO GMIN

partnerstwo

Wirtualny spacer

spacer

LGD Jagiellońska Przystań

Genealogia Ostrowa Lubelskiego

genealogią

RODO 1 300x225

podsumowanie

logoprojektu


 

Dożynki Powiatu Lubartowskiego w Ostrowie Lubelskim
Krystyna Hoduń na Turnieju Muzyków Prawdziwych
Gminny Dzień Kobiet w Ostrowie Lubelskim
Porady dietetyczne, Fight Lady, słodki poczęstunek i kwiaty, konkursy, występy solistów i tancerzy to tylko część atrakcji sobotniej imprezy. Już czwarty raz wspólnie świętowaliśmy Dzień Kobiet i na pewno nie ostatni. Impreza na stałe wpisała się w kalendarz imprez kulturalnych.
PGE Dystrybucja S. A. zawiadamia o planowanych wyłączeniach prądu

     W ubiegłą niedzielę nie tylko w Uścimowie i Abramowie obchodzono święto plonów. Podczas Dożynek Gminnych w Sernikach gminę Ostrów Lubelski reprezentowała Sylwia Szczepańska Sekretarz gminy Ostrów Lubelski.

     Uroczystości w Sernikach rozpoczęły się dość nietypowo. Wspólnym odśpiewaniem hymnu uczczono 80 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Po Mszy Świętej odprawionej w intencji rolników w kościele parafialnym w Sernikach, Starostowie, Gospodarze, delegacje gminne a także zaproszeni goście udali się na boisko sportowe gdzie odbyła się dalsza część uroczystości. Wśród znamienitych gości znalazła się Ewa Zybała Starosta Lubartowski, Stanisław Gogacz Senator RP, Przemysław Czarnek Wojewoda Lubelski oraz wójtowie i sekretarze z sąsiednich gmin. Nie zabrakło konkursu na najładniejszy wieniec dożynkowy, występów lokalnych zespołów, animacji a także stoisk gastronomicznych i sołeckich.

 

Małgorzata Sobczyńska

Przydatne linki

Dla mieszkańca

 

Warte uwagi