DSC 0902
Mszą Świętą w Kościele Parafialnym, rozpoczęły się obchody jubileuszu 50-lecia Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Rozkopaczewie oraz przekazania sztandaru szkoły. Uroczystości z udziałem ks. bp. Kazimierza Gurdy odbyły się 16 października.

W środę (16 października) Społeczność Szkoły Podstawowej w Rozkopaczewie obchodziła niezwykle ważne święto jakim jest jubileusz 50- lecia szkoły. Uroczystości rozpoczęła msza święta w Kościele parafialnym pw. Najświętszej Teresy od dzieciątka Jezus w Rozkopaczewie. Słowo Boże wygłosił ksiądz biskup Kazimierz Gurda a następnie poświęcił sztandar tamtejszej szkoły, który został przekazany z rąk Rady Rodziców Pani Annie Czubackiej Dyrektorowi placówki. Kolejnym punktem obchodów była część artystyczna w wykonaniu dzieci i młodzieży szkolnej. Na zakończenie uroczystości, została odsłonięta i poświęcona pamiątkowa tablica z popiersiem Świętego Jana Pawła II.

Z okazji jubileuszu 50-lecia Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Rozkopaczewie oraz ceremonii poświęcenia sztandaru szkoły, składamy całej społeczności szkolnej serdeczne gratulacje oraz wyrazy uznania za pracę na rzecz szkoły. Dyrekcji, Nauczycielom oraz pracownikom szkoły życzymy satysfakcji z codziennej pracy, ogromnej wytrwałości w realizowaniu zamierzeń, jak również zdrowia, a także wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

 Małgorzata Sobczyńska