unnamed

inwestcje

logo

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
26
27
28
29
30
31

Niskie podatki w Gminie

podatki

Rada Miejska

ostrow lubelski w mediach

Rodzina 500+

banerek

PARTNERSTWO GMIN

partnerstwo

Wirtualny spacer

spacer

LGD Jagiellońska Przystań

Genealogia Ostrowa Lubelskiego

genealogią

RODO 1 300x225

logoprojektu


 

Szanowni Państwo!

            W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców w związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego oraz koniecznością ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19, od 16 marca 2020 r. do odwołania, praca Urzędu Miejskiego w Ostrowie Lubelskim zostanie ograniczona dla obsługi osobistej interesantów.

          Obsługę interesantów ogranicza się wyłącznie do spraw niecierpiących zwłoki i wymagających osobistego stawiennictwa w szczególności: wystawienie aktu zgonu, złożenia wniosku lub odbioru dowodu osobistego.

         Ze względu na konieczność wprowadzenia środków ochrony w urzędach, mieszkańcy załatwiający swoją sprawę będą musieli jednak liczyć się z utrudnieniami i ograniczeniami dostępu lub  wydzielonymi strefami bezpieczeństwa. Punkt Podawczy znajduje się na parterze przy wejściu do Urzędu Miejskiego przy ul. Partyzantów 1.

            Wszystkie pozostałe sprawy załatwiane są telefonicznie i korespondencyjnie, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub ePUAP.

Numery telefonów:

Sekretariat Urzędu Miejskiego w Ostrowie Lubelskim - nr tel. 81 852 00 03 lub 81 852 00 94

ePUAP: um1234

e-mail :  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegóły dotyczące pracy Urzędu Miejskiego oraz gminnych jednostek organizacyjnych, numery telefonów, adresów e-mail, numery kont bankowych oraz danych do wystawiania faktur znajdują się na stronie internetowej Urzędu Miejskiego: www.ostrowlubelski.pl oraz w BIP umigostrowlubelski.bip.lubelskie.pl.

W trosce o Państwa zdrowie i nasze wspólne dobro z wyrazami szacunku

Burmistrz  Ostrowa Lubelskiego

Józef Gruszczyk

ZARZĄDZENIE Nr 171/20 Burmistrza Ostrowa Lubelskiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie zmian w zakresie funkcjonowania Urzędu Miejskiego w Ostrowie Lubelskim i jednostek organizacyjnych Gminy Ostrów Lubelski w związku z zagrożeniem wirusem SARS-CoV-2 (koronawirusem, COYID-19)

Przydatne linki

Dla mieszkańca

 

Warte uwagi