Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
26
27
28
29
30

 

gison sip1

pobierzDruki do pobrania

inwestcje

Projekty

Ostrzeżenia meteorologiczne

pogoda

ostrow lubelski w mediach

Rodzina 500+

banerek

PARTNERSTWO GMIN

partnerstwo

Dotacje z budżetu państwa

indeks22

Dotacje z budżetu państwa

Genealogia Ostrowa Lubelskiego

genealogią

RODO 1 300x225

logoprojektu


 

Wydarzenia w roku 2024

W miniona niedzielę (14 stycznia) sala kinowa Centrum Kultury w Ostrowie Lubelskim zatrzęsła się od dźwięków kolęd i pastorałek, które zgromadziły mieszkańców w jednym wspólnym śpiewie. Publiczność nie tylko słuchała, ale także czynnie włączyła się w kolędowanie, tworząc atmosferę pełną wspólnoty i świątecznej atmosfery.
Na scenie pojawiły się różnorodne talenty z regionu, obejmujące Chór Parafialny, Szkoły Podstawowe z Ostrowa Lubelskiego, Nowej Jedlanki i Kolechowic, oraz grupy taneczne, takie jak Mini Densiaki, Densiaki, Grow Bit, Juniorki z CK Ostrów Lubelski. Agnieszka Budzyńska z WTZ, Tremolo DPS, Supersmyki z Przedszkola Samorządowego, Zespół śpiewaczy Ostrowianki Polesianki, Zespół Młode Rozkopaczewianki, Zespół Wokalny Kaznowianki, Kapela "Jak dawniej", i Orkiestra OSP wnieśli do świątecznej atmosfery różnorodne brzmienia, od tradycji po nowoczesność.
Wyjątkowość tego wydarzenia podkreśla nie tylko różnorodność wykonawców, ale także ich repertuar. Kolędy i pastorałki zabrzmiały w nowoczesnych aranżacjach, łącząc tradycję z nowoczesnością, tworząc niepowtarzalne doświadczenie muzyczne.

Czytaj więcej: Wyjątkowe chwile Ostrowskich Spotkań z Kolędą

Przydatne linki

Dla mieszkańca

 

Warte uwagi