Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

 

gison sip1

pobierzDruki do pobrania

inwestcje

Projekty

Ostrzeżenia meteorologiczne

pogoda

ostrow lubelski w mediach

Rodzina 500+

banerek

PARTNERSTWO GMIN

partnerstwo

Dotacje z budżetu państwa

indeks22

Dotacje z budżetu państwa

Genealogia Ostrowa Lubelskiego

genealogią

RODO 1 300x225

logoprojektu


 

Uroczystość nadania imieniaDnia 27. września w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Kaznowie odbyła się bardzo ważna dla całej społeczności szkolnej i środowiska Uroczystość Nadania Imienia i Poświęcenia Sztandaru. Mszę św. w naszym parafialnym kościele, podczas której został poświęcony nowy Sztandar, celebrował biskup siedlecki ks. Kazimierz Gurda. Po nabożeństwie gospodarze oraz Goście przemieścili się do szkoły w Kaznowie, gdzie odbyła się dalsza część uroczystości. Szkoła w tym dniu miała przyjemność gościć władze lokalne, radnych, dyrektorów szkół i jednostek samorządowych, właścicieli lokalnych firm, proboszczów naszej i sąsiednich parafii oraz przyjaciół szkoły związanych ze środowiskiem.

Obok wymienionych szkoła w Kaznowie miała zaszczyt i honor podejmować wielu niecodziennych gości. Należy tu wymienić przede wszystkim wspomnianego wcześniej biskupa Kazimierza Gurdę, wicekuratora oświaty w Lublinie p. Ryszarda Golca , prof. Tadeusza Oszewskiego; dyrygenta chorału warszawskiego, organistę w Kościele ss.Wizytek w Warszawie, a przede wszystkim wieloletniego przyjaciela ks. Jana Twardowskiego oraz panią Renatę Ostolską reprezentującą Fundatora Szkoły w Kaznowie tj. Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni Spożywców ; Społem; w Warszawie. To był piękny dzień...

 Więcej w październikowym „ Głosie Ostrowa” oraz na: https://www.facebook.com - profilu naszej szkoły

 

Przydatne linki

Dla mieszkańca

 

Warte uwagi