Otwarcie Podwórka NIVEAUroczyste poświęcenie i przecięcie wstęgi, smakowity tort oraz szaleństwo na kolorowych urządzeniach. To tylko niektóre z atrakcji otwarcia nowo powstałego Podwórka Nivea w Ostrowie Lubelskim!

Dzięki zaangażowaniu mieszkańców naszej gminy a także jej sympatyków, udało nam się wygrać przepiękne miejsce zabaw dla naszych milusińskich.
   W tegorocznej edycji konkursu Nivea, Ostrów znalazł się w pierwszej dziesiątce. Przecięcia wstęgi dokonali burmistrz Józef Gruszczyk, ksiądz Jan Orłowski, przewodniczący Rady Miejskiej Robert Powałka,  radny Rady Miejskiej Zenon Miąc, Beata Płowaś oraz dzieci z ostrowskich szkół. Upadająca wstęga była czymś, na co czekały wszystkie zgromadzone przed placem maluchy – wygrane w plebiscycie firmy Nivea podwórko, stało się nareszcie otwarte! Radość najmłodszych, wypełniła całą przestrzeń.
   Widok ich uśmiechniętych twarzy był ewidentnym dowodem na to, że nasza praca nie poszła na marne. Muzyka, klorowe balony, wiatraczki i występy przedszkolaków oraz dzieci ze Szkoły Podstawowej w Ostrowie, przeniosły nas w radosny świat beztroskiego dzieciństwa. Nie zabrakło również słodkości w postaci pysznego tortu i cukierków.
    Jeszcze raz dziękujemy fundatorom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego kolorowego i pięknego miejsca zabaw. Najmłodszym zaś życzymy beztroskiej zabawy, zaś rodzicom i mieszkańcom naszej gminy motywacji do dalszego działania!

Małgorzata Sobczyńska
Centrum Kultury w Ostrowie Lubelskim