Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Ostrzeżenia meteorologiczne

pogoda

bunia

pobierzDruki do pobrania

inwestcje

ostrow lubelski w mediach

Rodzina 500+

banerek

PARTNERSTWO GMIN

partnerstwo

Wirtualny spacer

spacer

LGD Jagiellońska Przystań

Genealogia Ostrowa Lubelskiego

genealogią

RODO 1 300x225

logoprojektu


 

Animacje dla dzieci, dmuchane zjeżdżalnie, kurtyna wodna a także koncerty gwiazd muzyki disco polo. Tak w skrócie wyglądał tegoroczny festyn. Impreza odbyła się 5 sierpnia (niedziela) nad Jeziorem Miejskim. 
 

  Plaża nad Jeziorem Miejskim po brzegi była wypełniona uczestnikami festynu. Atrakcji było co niemiara. Kolorowe warkoczyki, tatuaże, konkurencje rodzinne cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych milusińskich a animatorzy mieli ręce pełne roboty. Niemniejszym powodzeniem cieszyła się prezentacja sprzętu ratowniczo - gaśniczego przeprowadzona przez OSP w Ostrowie Lubelskim, a także kurtyna wodna, która ochłodziła niejednego uczestnika imprezy.

    Kolejnym punktem programu był koncert zespołu MIGLANC, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Swoją energią i charyzmą rozgrzał naszą publiczność do czerwoności. Zespół New York, swoją oryginalnością również podbił serca ostrowskiej publiczności.
   Gwiazdą wieczoru był zespół Shantel znany między innymi z utworów takich jak „A Ty daj” czy „Może ze mną zatańczysz” . Podczas ich występu nawet najwięksi „twardziele” nie mogli powstrzymać się od tańca i dobrej zabawy. 
   Dyskotekę pod gwiazdami dla najwytrwalszych poprowadził Dj Kuba – Pogotowie Muzyczne.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę oraz zapraszamy już teraz na Dożynki Gminno – Parafialne (8 wrzesnia, sobota – Park Miejski).

Małgorzata Sobczyńska

 

Przydatne linki

Dla mieszkańca

 

Warte uwagi